rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
3 750 000 zł 450 m2 8 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009
D-81424-5 | 2020-04-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009

Rezydencja położona w Milanówku o powierzchni około 400 m2 posadowiona na dużej, ładnie zagospodarowanej działce 3000 m2. Rozkład...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Henryszew
1 900 000 zł 680 m2 2 794 zł/m2

Lokal idealny pod inwestycję

Henryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000
D-92461-6 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż nowoczesny i wszechstronny obiekt usługowo-handlowy, doskonale przystosowany do prowadzenia różnorodnych form działalności: handlowej,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
920 000 zł 160 m2 5 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Czarny Las

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-78122-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Zadbany, utrzymany w stylu angielskiej willi, dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
1 550 000 zł 200 m2 7 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-78118-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Do sprzedania nowoczesny dom parterowy położony na Osiedlu Książenice pod Grodziskiem Mazowieckim. Rozkład pomieszczeń: salon z wyjście na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
910 000 zł 240 m2 3 792 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-78115-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Do sprzedaży dom w Opypach, obok Grodziska Mazowieckiego. W otoczeniu zieleni, cicha i spokojna okolica jednocześnie bardzo dobry dojazd do drogi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kałęczyn
460 000 zł 145 m2 3 172 zł/m2

Dom na sprzedaż Kałęczyn

Kałęczyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992
D-78516-6 | 2018-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992

Dom piętrowy murowany idealnie nadający się również jako dom dla dwóch rodzin. Posiada dwa oddzielne wejścia na parter i piętro. Parter:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Janinów
798 000 zł 223 m2 3 578 zł/m2

Dom na sprzedaż Janinów

Janinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-78518-6 | 2018-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Przestronny dom wykończony z najwyższą starannością! Doskonała oferta dla rodziny z dziećmi. Jedynie 4 km do centrum Grodziska...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
545 000 zł 118 m2 4 619 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-78511-6 | 2018-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

Połowa bliźniaka na prężnie rozwijającym się osiedlu w Książenicach Parter: wiatrołap, holl, gabinet, salon od strony północnej z wyjściem na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
549 000 zł 140 m2 3 921 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-65402-0 | 2018-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Dom w zabudowie bliźniaczej na terenie nowego osiedla mieszkaniowego z pełną infrastrukturą. Nieruchomość o wysokiej jakości wykonania i użytych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
549 000 zł 140 m2 3 921 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-62705-0 | 2018-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

kontakt zobacz ofertę