rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Osowiec
1 152 600 zł 156 m2 7 388 zł/m2

Osowiec- Bliźniak 156m2

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026
D-92755-6 | 2026-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026

Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550m Rozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m 2. Pokój 11,82m 3. Pokój dzienny z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
720 000 zł 350 m2 2 057 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1980
D-78114-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedaży nieruchomość z bardzo dużym potencjałem. Zabudowana domem wolnostojącym o pow. 350 m2 , składającym się z 4 mieszkań ( każde z nich...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
740 000 zł 230 m2 3 217 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-78128-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

Do sprzedania prawa połowa bliźniaka. Budynek dobrze doświetlony ,duże okna,prosta bryła bez skosów. Przestronna działka 745 m2 ,garaż na 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
740 000 zł 230 m2 3 217 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-78087-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Do sprzedania lewa połowa bliźniaka Budynek dobrze doświetlony ,duże okna,prosta bryła bez skosów. Przestronna działka 745 m2 ,garaż na 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Lasek
930 000 zł 6 798 m2 137 zł/m2

Dom na sprzedaż Lasek

Lasek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-78523-6 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

NIERUCHOMOŚĆ Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Nieruchomość dla osób ceniących cisze i spokój położona w pobliżu Rezerwatu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Janinów
869 000 zł 306 m2 2 840 zł/m2

Dom na sprzedaż Janinów

Janinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-78126-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania dom w Janinowie bliskie okolice Grodziska Mazowieckiego o pow 235 m2 posadowiony na działce 1712m2 ogrzewanie gazem lub kominkiem z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 890 000 zł 485 m2 3 897 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2001
D-78123-5 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2001

LUKSUS I WYGODA KLIMATYCZNA REZYDENCJA W MILANÓWKU Budynek usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2507 m2. Dom otacza...

kontakt zobacz ofertę