rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Osowiec
1 152 600 zł 156 m2 7 388 zł/m2

Osowiec- Bliźniak 156m2

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026
D-92755-6 | 2026-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026

Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550m Rozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m 2. Pokój 11,82m 3. Pokój dzienny z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
620 000 zł 110 m2 5 636 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992
D-84706-5 | 2023-05-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992

Zamieszkaj w Milanówku - 30 km od centrum Warszawy ! Dom wolno stojący o powierzchni ok. 110 m2, wybudowany w latach 90 - tych na działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
1 690 000 zł 305 m2 5 541 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2022
D-84702-5 | 2023-05-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2022

Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w stanie deweloperskim w miejscowości Opypy, ok 3 km od Grodziska Mazowieckiego. Dom znajduje się w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 499 000 zł 240 m2 10 413 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1932
D-84674-5 | 2023-05-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1932

Miejska willa o powierzchni użytkowej ok 200m2 usytuowana w prestiżowej części podwarszawskiego Milanówka, tylko 30 km od Warszawy. Działka o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grzegorzewice
759 000 zł 160 m2 4 744 zł/m2

Dom na sprzedaż Grzegorzewice

Grzegorzewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-83037-4 | 2023-04-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Dom z potencjałem, duża działka. Dom w pięknej lokalizacji. W najbliższym otoczeniu las, cisza i spokój. Nieruchomość położona przy drodze...

kontakt zobacz ofertę