rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Osowiec
1 150 000 zł 131 m2 8 779 zł/m2

WYGODNY DOM TUŻ POD LASEM !!!

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-86940-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Kaleń
1 140 000 zł 131 m2 8 702 zł/m2

Nowoczesny dom w zielonej okolicy

Kaleń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2027
D-92504-6 | 2026-04-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2027

Nowoczesny dom w zielonej okolicy Kaleń Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 300 000 zł 220 m2 5 909 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950
D-84402-5 | 2023-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950

Zamieszkaj w willowej części Milanówka - 30 km od centrum Warszawy ! Modernistyczny dom z lat 50 - tych, zlokalizowany na pięknej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 965 000 zł 220 m2 8 932 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950
D-84403-5 | 2023-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Budy-Grzybek
679 000 zł 60 m2 11 317 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy-Grzybek

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1965
D-82854-4 | 2023-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1965

Do sprzedaży dom wolnostojący położony na dużej działce . W domu są dwa pokoje, łazienka i kuchnia. Właściciele w 2013 roku przeprowadzili...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
1 250 000 zł 250 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2022
D-88566-6 | 2023-02-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2022

Dom wolnostojący w Jaktorowie w stanie do wykończenia. Znajduję się na działce 1280 m2 przy drodze gminnej asfaltowej. Media podłączone do...

kontakt zobacz ofertę