rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Ładzyń
140 000 zł 42 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Ładzyń

Ładzyń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
D-47334-0 | 2017-08-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Zapraszam do Wólki Konstancji. Proponuję drewniany domek o powierzchni 42 m2 na działce 5375 m2. Wydane pozwolenie na budowę domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż
580 000 zł 202 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-48105-0 | 2017-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

POŁOWA BLIŹNIAKA W OTOCZENIU ZIELENI. Budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem
12 800 zł 1 080 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem

  • Liczba pokoi: 0
  • Rok budowy: 1997
DW-46979-0 | 2017-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 0
  • Rok budowy: 1997

PONADCZASOWA REZYDENCJA . Piękna rezydencja 1080 m 2 z basenem, tarasami, szerokim podjazdem na parkowej działce 8500 m2 w Konstancinie. Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Szymony
34 004 zł 1 214 m2 28 zł/m2

Działka na sprzedaż Szymony

Szymony, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-48299-0 | 2017-08-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szymony - działka budowlana. Oferta dla miłośników wsi, spokoju, przestrzeni... Jest to działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zakręt
720 000 zł 155 m2 4 645 zł/m2

Dom na sprzedaż Zakręt

Zakręt, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
D-48191-0 | 2017-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

Niebanalny dom położony w zielonym i cichym zakątku w miejscowości Zakręt, zaledwie 2 kilometry od osiedla Stara Miłosna i 1 kilometr od granic...

kontakt zobacz ofertę