rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
520 000 zł 97 m2 5 361 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017
D-50609-0 | 2017-09-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017

OSTATNI SEGMENT NA OSIEDLU !!!!!!! OKOLICA Z DUŻĄ ILOŚCIĄ ZIELENI, DOSKONAŁA KOMUNIKACJA Z WARSZAWĄ Segment środkowy na zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 120 000 zł 240 m2 4 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013
D-35742-0 | 2017-09-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013

Nowoczesna willa w Milanówku budowana "dla siebie" i położona w sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Dom o pow. całkowitej 240 m2 z działką 1500m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobyłka
800 000 zł 160 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-50647-0 | 2017-09-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

DOM JEDNORODZINNY W REKREACYJNEJ CZĘŚCI KOBYŁKI. Budynek zlokalizowany na obszarze chronionego krajobrazu nieopodal naturalnego kąpieliska w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż
585 000 zł 126 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-45821-0 | 2017-09-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

SEGMENT, W KTÓRYM OPRÓCZ MIESZKANIA MOŻESZ URZĄDZIĆ MAŁY PUNKT USŁUGOWY. ...

kontakt zobacz ofertę