rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
152 000 zł 800 m2 190 zł/m2

Działka na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84717-13 | 2026-04-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
435 000 zł 37 m2 11 757 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-86897-4 | 2026-04-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowane w centralnej części Pruszkowa, w budynku z lat 70. To doskonała...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Warszawa Wola
2 500 zł 33 m2 76 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
MW-118894-16 | 2026-04-23 rozwiń opis
  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m, położona na 6. (ostatnim) piętrze budynku. Mieszkanie wyróżnia się panoramicznym widokiem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88779-5 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowa Wieś
1 500 000 zł 184 m2 8 152 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowa Wieś

Nowa Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88807-5 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Do sprzedania nowoczesny budynek! Budynki połączone garażami-funkcjonalny rozkład pomieszczeń,wysoki standard wykończenia. W całym domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Karczew
560 000 zł 60 m2 9 333 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Karczew

Karczew, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-90725-12 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi NAJWIĘKSZE ATUTY: Funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia...

kontakt zobacz ofertę