rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
178 662 zł 34 m2 5 300 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4731-16 | 2013-10-03 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Zamnkięte osiedle, mieszkanie dwupokojowe z balkonem 5,45m. Kameralny budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie. Dobry punkt komunikacyjny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
270 000 zł 67 m2 4 030 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-24895-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY IIIII KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC Do zaoferowania mieszkanie w budynku czterolokalowym. Budynek w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
270 000 zł 67 m2 4 030 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-24889-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
270 000 zł 67 m2 4 030 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-24892-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
341 000 zł 85 m2 4 012 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-24893-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY IIIII KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC Do zaoferowania bezczynszowe mieszkanie w budynku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Zielonka
380 000 zł 130 m2 2 923 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-24891-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zielonka
495 000 zł 135 m2 3 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-24446-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Ofertę stanowi połówka bliźniaka w stanie developerskim,- inwestycja w trakcie realizacji-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zielonka
495 000 zł 135 m2 3 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-24450-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zielonka
495 000 zł 135 m2 3 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Zielonka

Zielonka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-24448-7 | 2013-10-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Ofertę stanowi połówka bliźniaka w stanie developerskim,- inwestycja w...

kontakt zobacz ofertę