rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Wołomin
1 260 000 zł 4 508 m2 280 zł/m2

Działka na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-28389-7 | 2014-07-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka o łącznej powierzchni 4508m2 położona w Wołominie - dzielnica Górki Mironowskie, usytuowana przy jednej z głównych ulic asfaltowych. W...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
620 000 zł 60 m2 10 333 zł/m2

DOM BLISKO PKP

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1955
D-86141-7 | 2023-07-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1955

DOM BLISKO PKP Jeżeli szukasz alternatywy zamieszkania w domu, która ma zapewnić przestrzeń i odpoczynek we własnym ogrodzie, to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Wołomin
4 500 zł 160 m2 28 zł/m2

Dom na wynajem Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
DW-86064-7 | 2023-06-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Do wynajęcia dom wolnostojący w Wołominie na osiedlu Sławek. Ogrodzona działka 600 m2, przy cichej ulicy- tylko zabudowa jednorodzinna. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
284 300 zł 35 m2 8 123 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-85956-7 | 2023-05-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

CIEPŁE i WIDNE MIESZKANIE W CENTRUM WOŁOMINA Mieszkanie jest bardzo ciepłe ze względu na swoje usytuowanie w bloku - stosunkowo niewielki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
285 000 zł 36 m2 7 917 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-85760-7 | 2023-05-05 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

WIDNE, CIEPŁE MIESZKANIE W CENTRUM WOŁOMINA # Mieszkanie bardzo ciepłe ze względu na swoje usytuowanie w bloku - stosunkowo niewielki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
625 000 zł 94 m2 6 684 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
M-85915-7 | 2023-05-04 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

NOWA INWESTYCJA W ZIELONEJ CZĘŚCI MIASTA WOŁOMIN Ta inwestycja to 4 apartamenty na dużej działce w otoczeniu zieleni. Każde mieszkanie ma...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
750 000 zł 120 m2 6 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2022
D-85754-7 | 2023-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2022

ATRAKCYJNY DOM W WOŁOMINIE BLISKO LASU DO SPRZEDANIA POŁOWA BLIŹNIAKA Optymalny rozkład z 3 sypialniami na piętrze oraz 2 na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
480 000 zł 55 m2 8 759 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007
M-85553-7 | 2023-02-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2007

3 POKOJOWE NA PARTERZE W DOBREJ LOKALIZACJI Do sprzedania 54,8m2 mieszkanie z ogródkiem. Położone na zamkniętym osiedlu w wygodnej...

kontakt zobacz ofertę