rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na wynajem Sulejówek
4 500 zł 380 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
DW-10350-12 | 2011-11-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do wynajęcia dom wolnostojący w dogodnej lokalizacji w Sulejówku. W pełni umeblowany, na działce 1200m2 ogrodzonej i zagospodarowanej. Garaż...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 350 000 zł 380 m2 3 553 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-10344-12 | 2011-11-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Dom wolnostojący w Sulejówku w bradzo dogodnej loaklizacji, o powierzchni użytkowej 180m2, na działce 1200m2. Dom podpiwniczony z 1960 roku, z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 800 000 zł 270 m2 6 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1920
D-2654-13 | 2011-11-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1920

Piękny, historyczny dworek z duszą w Sulejówku! Projekt domu z 1905r. pana architekta Napoleona Czerwińskiego, jedyny taki na świecie. W domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
890 000 zł 390 m2 2 282 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1990
D-10172-12 | 2011-10-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1990

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 276 m2. Dom posiada dwa oddzielne wejścia z oddzielnymi mieszkaniami, dzięki czemu mogą w nim zamieszkać...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 346 000 zł 206 m2 6 534 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-7649-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania dom w Sulejówku wykonany z materiałow bardzo wysokiej jakości. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Na parterze: duży pokój,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
880 000 zł 176 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2003
D-6768-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2003

Sulejówek dom wolnostojący 155m2 w centrum z ładną działką 1078m2. Świetna lokalizacja 5 min do stacji SKM kursuje w godzinach szczytu co 15 min...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
430 000 zł 223 m2 1 928 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-6786-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym o pow. 154m2 na działce 460m2. Rozprowadzone zostały instalacje w całym domu, zrobione zostało...

kontakt zobacz ofertę