rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
665 000 zł 130 m2 5 115 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
D-12258-12 | 2012-08-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

Dom dla rodziny !!! Dużo zieleni, przestronny ogródek, ogrodzenie obsadzone drzewkami. Dom posiada na parterze duży salon o pow. 30m2 połączony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
375 000 zł 73 m2 5 137 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993
M-2811-13 | 2012-08-28 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993

Do sprzedania ładne, zadbane mieszkanie 4 pok. o pow. 73 m2 na parterze w czteropiętrowym budynku. Układ mieszkania: salon - 20 m2 z wyjściem na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 030 000 zł 460 m2 2 239 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2002
D-878-12 | 2012-08-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2002

Dom wolnostojący przeznaczony dla dużej rodziny lub dla 2-3 rodzin! Tuż pod lasem. Budynek z 1990r, drugie piętro dobudowane w 2002r. Na działce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
320 000 zł 80 m2 4 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
D-1033-12 | 2012-08-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Parterowy dom w spokojnej okolicy. Pokój dzienny, sypialnia, pokój do wykończenia, kuchnia i łazienka. Dom z potencjałem, częściowo wybudowany w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
299 000 zł 63 m2 4 747 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-4775-13 | 2012-08-02 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie o pow. 63 m2 na 4/4 piętrze w Sulejówku. Mieszkanie 3 pokojowe (20, 11, 8 m2), z dużym balkonem (6,8 m2)....

kontakt zobacz ofertę