rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
821 000 zł 350 m2 2 346 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1990
D-20110-12 | 2015-08-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1990

DOBRA CENA!!! Duży, przestronny dom na pięknej działce w cichej okolicy. Budynek całkowicie podpiwiczony ( kotłownia, sala ćwiczeń, pokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 000 000 zł 163 m2 6 135 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-10979-13 | 2015-08-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Oferuję do sprzedaży piękny dom w bardzo wysokim standardzie!!! Dom jest na osiedlu zamkniętym , z dojazdem z dwóch stron. Dom jest w pełni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
350 000 zł 64 m2 5 469 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-19741-12 | 2015-07-09 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Pięknie wykończone mieszkanie na III piętrze o powierzchni 64 m2, usytuowane w Sulejówku w odległości 10 minut pieszko od stacji PKP Sulejówek. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
699 000 zł 320 m2 2 184 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1997
D-15485-0 | 2015-07-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1997

Do sprzedania dom położony na terenie Sulejówka, w otulinie lasu sosnowego, po remoncie w 2011 r. Dom w charakterystycznej zabudowie kaskadowej:...

kontakt zobacz ofertę