rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
520 000 zł 56 m2 9 286 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2019
M-84018-12 | 2020-04-20 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2019

Sulejówek - wysoki standard ! 3-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2019r Piękne mieszkanie, dopieszczone w każdym szczególe. Dwie szafy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
490 000 zł 91 m2 5 385 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0
M-83512-12 | 2020-03-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0

Nowe mieszkanie 91 m2 w Centrum Sulejówka!!!! Duże, widne mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie 51 m2 mieści się na pierwszym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
680 000 zł 143 m2 4 755 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020
D-83523-12 | 2020-01-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020

SULEJÓWEK DOM W CENIE MIESZKANIA Segment środkowy 143m2 z dużym ogródkiem. Małe osiedle segmentów w stanie deweloperskim z piecem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
695 000 zł 143 m2 4 860 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2020
D-83551-12 | 2020-01-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2020

SULEJÓWEK DOM W CENIE MIESZKANIA Segment narożny 143 m2 z działką 340m2 . Małe osiedle segmentów w stanie deweloperskim z piecem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
650 000 zł 155 m2 4 194 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020
D-83552-12 | 2020-01-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020

DOM W CENIE MIESZKANIA ZAKUP BEZ PODATKU 2%PCC Mały ekonomiczny dom w Sulejówku położony na kameralnym osiedlu. Stan deweloperski ze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
650 000 zł 143 m2 4 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2020
D-83527-12 | 2020-01-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2020

SULEJÓWEK DOM W CENIE MIESZKANIA Segment narożny 143 m2 z działką 280m2 . Małe osiedle segmentów w stanie deweloperskim z piecem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
695 000 zł 155 m2 4 484 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020
D-83553-12 | 2020-01-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
695 000 zł 155 m2 4 484 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020
D-83394-12 | 2020-01-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020

kontakt zobacz ofertę