rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
540 000 zł 180 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1997
D-5485-14 | 2014-03-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1997

Do sprzedania dom w budownictwie tradycyjnym z pustaka, ocieplony, otynkowany, struktura na tynku. Nieruchomość trzy kondygnacyjna, bez...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
240 000 zł 68 m2 3 556 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-5468-14 | 2014-03-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie M-4 własnościowe z KW o powierzchni 67,5 m2 w wieżowcu na os. Wschód w Żyrardowie ( trzy pokoje, kuchnia , łazienka, WC ). Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
179 000 zł 67 m2 2 672 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978
M-5453-14 | 2014-03-12 rozwiń opis
  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978

Trzy pokojowe mieszkanie o pow. 67,4 m2 na 10 piętrze wieżowca na oś Wschód. Mieszkania widne, rozstawne, z pokoju o pow. 20,2 m2 wyjście na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
135 000 zł 37 m2 3 649 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1966
M-5439-14 | 2014-03-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1966

Mieszkanie M-3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka) spółdzielcze własnościowe z KW o powierzchni 37 m2 w Żyrardowie. Zlokalizowane jest na 4 piętrze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
125 000 zł 53 m2 2 358 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938
M-5377-14 | 2014-02-18 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1938

Dwupokojowe bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze 2 piętrowej kamiennicy w okolicy dworca PKP. Z pokoju o pow. 23 m2 wyjście na balkon o pow. 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
190 000 zł 48 m2 3 926 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-17213-6 | 2014-02-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią w samym centrum miasta. Mieszkanie położone jest na parterze w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
380 000 zł 220 m2 1 727 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993
D-5291-14 | 2014-01-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1993

Dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 110m2 z podpiwniczeniem, wysokim parterem, użytkowym poddaszem oraz strychem. Początek budowy przypada...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
5 900 000 zł 880 m2 6 705 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1867
D-17094-6 | 2014-01-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1867

PAŁAC w Żyrardowie-centrum. Powierzchnia ok 880 m2-odrestaurowany, zachowana oryginalna architektura, wykończenie wnętrz. Pater 290 m2 I Piętro...

kontakt zobacz ofertę