rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
319 000 zł 65 m2 4 899 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-17618-0 | 2015-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Ładne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 65,12 m2 na 3 piętrze 4 piętrowego bloku w centrum miasta. Mieszkanie po kompleksowym remoncie i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
699 000 zł 180 m2 3 883 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-17158-0 | 2015-08-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Dom pobudowany w roku 2015, odebrany w 2015 roku. Zbudowany na solidnych fundamentach z zewnątrz ocieplone styropianem 10 cm od najniższego punktu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
310 000 zł 130 m2 2 385 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984
D-16338-0 | 2015-08-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1984

Dom wolnostojący o powierzchni 130 m2 znajdujący się na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Żyrardowie. Budynek jest usytuowany na działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
349 000 zł 135 m2 2 585 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
D-16052-0 | 2015-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Dom jednorodzinny wolnostojący na Osiedlu Żeromskiego. Zagospodarowana działka o powierzchni 630 m2. Dom na wysokim podpiwniczeniu gdzie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
730 000 zł 210 m2 3 476 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
D-18738-6 | 2015-07-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Sprzedaż domu jednorodzinnego w centrum Żyrardowa. Powierzchnia całkowita 210m2 w tym powierzchnia użytkowa180m2. Parter składa się z salonu,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
185 000 zł 51 m2 3 661 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1988
M-15812-0 | 2015-07-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1988

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,53 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie z dużą loggią. Mieszkanie składa się z 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
187 000 zł 63 m2 2 968 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1987
M-15980-0 | 2015-07-10 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1987

Osiedle Sikorskiego. Ładne, przestrzenne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2. Nieruchomość położona na czwartym piętrze w czteropiętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
225 000 zł 64 m2 3 516 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1977
M-15985-0 | 2015-07-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1977

Zadbane mieszkanie o powierzchni 64 m2, z dużą loggią, zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z końca lat 70-tych. Mieszkanie składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
215 000 zł 60 m2 3 583 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-15928-0 | 2015-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Dom do remontu w atrakcyjnej lokalizacji Żyrardowa, wybudowany na działce 825m2. Położony w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu domów...

kontakt zobacz ofertę