rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
160 000 zł 53 m2 3 002 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-26479-0 | 2016-06-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
165 000 zł 47 m2 3 502 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-26482-0 | 2016-06-02 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
175 000 zł 59 m2 2 986 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989
M-26088-0 | 2016-05-24 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989

Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,6 m2 na parterze , w 4 piętrowym bloku na oś. Wschód. Mieszkanie widne, przestronne. Z pokoju dziennego o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
169 000 zł 47 m2 3 583 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-25040-0 | 2016-05-24 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,2 m2. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu został przeprowadzony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
139 000 zł 47 m2 2 945 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-25838-0 | 2016-05-24 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,2m2. Mieszkanie usytuowane na 3,5 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnię mieszkania składają się...

kontakt zobacz ofertę