rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Żyrardów
586 800 zł 3 260 m2 180 zł/m2

3200m2 gruntu w Żyrardowie

Żyrardów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92873-6 | 2026-05-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 3260 m, położona w spokojnej, zielonej części miasta wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość z ogromnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
165 000 zł 32 m2 5 156 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2007
M-78114-6 | 2018-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2007

Piękna kawalerka położona na osiedlu Wschód. Mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych; gotowe do zamieszkania. Pow. 32 m2. Nowe okna, na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
225 000 zł 64 m2 3 516 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-78119-6 | 2018-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,40 m2 na osiedlu Teklin w Żyrardowie. Lokal składa się z trzech pokoi: salonu z balkonem, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-78098-6 | 2018-09-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
178 000 zł 59 m2 3 032 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1994
M-78078-6 | 2018-08-31 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1994

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,70 m. kw. na osiedlu Piękna w Żyrardowie. Lokal składa się z trzech pokoi: salonu z balkonem, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
159 000 zł 50 m2 3 180 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934
D-78024-6 | 2018-08-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1934

Dom w cenie kawalerki!! Przedwojenna 1/2 bliźniaka w cichej, spokojnej dzielnicy Żyrardowa. Idealna lokalizacja - blisko centrum miasta ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
419 000 zł 88 m2 4 761 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
D-78004-6 | 2018-08-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

1/2 bliźniaka w Żyrardowie Idealna oferta dla rodzin z dziećmi !! Dom z 2009 r. wykończony i urządzony z największą dbałością, nie wymaga...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
153 000 zł 48 m2 3 188 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-77998-6 | 2018-08-25 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM W ŻYRARDOWIE !!! Przedpokój, łazienka, kuchnia, salon i sypialnia. Mieszkanie posiada dużą piwnicę. Lokal do...

kontakt zobacz ofertę