rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 194 m2 2 010 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-78635-6 | 2018-10-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom w zabudowie bliźniaczej w sąsiedztwie lasu w Żyrardowie. Na parterze mieści się salon o pow. 26,5 m2 z wyjściem na taras o wielkości 19,9...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
220 000 zł 48 m2 4 583 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-78480-6 | 2018-10-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Komfortowe mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, pozwala cieszyć się mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
175 000 zł 46 m2 3 846 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1977
M-78465-6 | 2018-10-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1977

MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM W ŻYRARDOWIE !!! Przedpokój, łazienka, kuchnia, salon i sypialnia. Mieszkanie posiada dużą piwnicę. Lokal do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-78629-6 | 2018-10-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
235 000 zł 60 m2 3 930 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-78169-6 | 2018-10-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie z balkonem na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Trzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na wysokim parterze w bloku na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
399 000 zł 183 m2 2 176 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-57662-0 | 2018-09-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Nowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w Żyrardowie. Przemyślany projekt. Okolica nowych domów, lasu i terenów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
419 000 zł 88 m2 4 761 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
D-78514-6 | 2018-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

1/2 bliźniaka w Żyrardowie Idealna oferta dla rodzin z dziećmi !! Dom z 2009 r. wykończony i urządzony z największą dbałością, nie wymaga...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
690 000 zł 176 m2 3 920 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
D-78292-6 | 2018-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

Dom jednorodzinny pobudowany wg. indywidualnego projektu w Żyrardowie. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 733 m2. Parter...

kontakt zobacz ofertę