rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
259 000 zł 52 m2 4 990 zł/m2

Nowe Mieszkanie w spokojnej okolicy.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2017
M-79517-6 | 2019-03-05 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2017

Nowe Mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie M-3 - 51,90 m2 z ogródkiem 22m2 znajdujące się na parterze w bloku na zamkniętym os. Teklin w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
145 000 zł 36 m2 4 070 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985
M-79529-6 | 2019-03-04 rozwiń opis
  • Piętro: 1/9
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985

Mieszkanie 2-pokojowe 36 m2 położone w Żyrardowie. Składa się z: - kuchni, - słonecznego salonu, - sypialni, - łazienki z wanną i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
700 000 zł 140 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1997
D-79458-5 | 2019-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1997

Do sprzedania bardzo ładny, stylowy dom w Żyrardowie o powierzchni użytkowej 140 m2. Na parterze domu znajduje się salon, bardzo duża kuchnia,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
490 000 zł 263 m2 1 863 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-79463-6 | 2019-02-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Dom pasywny wolnostojący z garażem w bryle budynku Dobra lokalizacja Żyrardowa, blisko szkoła ok 1 km , sklepy, komunikacja miejska Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 000 zł 48 m2 3 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982
M-79412-6 | 2019-02-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982

Komfortowe mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji, pozwala cieszyć się mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
450 000 zł 150 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1949
D-79484-6 | 2019-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1949

Dom usytuowany na działce o powierzchni 935 m2. Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Na parterze znajdują się dwa pokoje, dwie kuchnie,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
140 000 zł 37 m2 3 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-79412-5 | 2019-02-18 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Mieszkanie 2 pokoje, Żyrardów Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku dwupiętrowym, ocieplonym i czystym. Mieszkanie składa się...

kontakt zobacz ofertę