rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
209 000 zł 48 m2 4 354 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-79722-6 | 2019-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania wykończone mieszkanie 48 m2 w centrum Żyrardowa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
99 000 zł 40 m2 2 475 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950
M-79663-6 | 2019-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950

Do sprzedania wykończone i starannie wyremontowane mieszkanie 40 m2 w centrum Żyrardowa. Mieszkanie składa się z salonu 15 m2 wraz z aneksem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
240 000 zł 59 m2 4 068 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
M-79694-6 | 2019-03-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Piękna (3 pokoje, balkon, pierwsze piętro) W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 3 pokoje, jeden z wyjściem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
380 000 zł 88 m2 4 318 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
D-79681-6 | 2019-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

1/2 bliźniaka w Żyrardowie Idealna oferta dla rodzin z dziećmi !! Dom z 2009 r. wykończony i urządzony z największą dbałością, nie wymaga...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
168 000 zł 38 m2 4 439 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1974
M-79478-6 | 2019-03-09 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1974

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2 położone w Żyrardowie. Składa się z: - otwartej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
159 000 zł 32 m2 5 032 zł/m2

Mieszkanie dla inwestora !!!

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-79616-6 | 2019-03-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie dla inwestora !!! Lokal w centrum Żyrardowa, do stacji PKP 1,5 km około 15 minut pieszo, do szkoły 350 m, około 4 minut...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
205 000 zł 55 m2 3 727 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968
M-79601-6 | 2019-03-07 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968

Mieszkanie na osiedlu Żeromskiego w Żyrardowie. Trzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na czwartym piętrze w bloku na zielonym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
349 000 zł 66 m2 5 288 zł/m2

Przestronne mieszkanie w bloku z 2014 r

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-79595-6 | 2019-03-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Przestawiam do sprzedaży bardzo ładne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 66m2, -- bardzo ładnie wykończone mieszkanie w nowym bloku...

kontakt zobacz ofertę