rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
660 000 zł 96 m2 6 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988
D-77278-4 | 2018-07-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988

Dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji Piastowa. Duża ładna działka idealna do odpoczynku jak również do zabawy dla dzieci. Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
895 000 zł 240 m2 3 729 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-77266-4 | 2018-07-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Do sprzedaży dom wolnostojący idealny dla osób szukających ciszy, jak i dla aktywnych zawodowo wymagających szybkiego, bezkolizyjnego dojazdu do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
670 000 zł 98 m2 6 837 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
M-76763-0 | 2018-06-29 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

Komfortowe mieszkanie 98m2 w cichej okolicy Piastowa. Przestronne, widne o znakomitym układzie pomieszczeń. Wysoki standard i trwałość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
265 000 zł 49 m2 5 408 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-75316-0 | 2018-06-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie 3-pokojowe 47,30m2 położone w cichej i spokojnej okolicy Piastowa . Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego połączonego z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
950 000 zł 160 m2 5 938 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1930
D-76833-0 | 2018-06-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1930

Dom o powierzchni 160 m2 w Piastowie w doskonałej lokalizacji . Działka 650 m2 . Obecnie w budynku są dwa mieszkania ,możliwość aranżacji na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
799 000 zł 200 m2 3 995 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1973
D-76743-0 | 2018-06-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1973

Dom trzykondygnacyjny na pograniczu Piastowa i Ursusa. Parter 70m2 to 3 pokoje(salon z kominkiem 30m2), łazienka i kuchnia Pierwsze piętro 70m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Lokal na sprzedaż Piastów
175 000 zł 76 m2 2 zł/m2

Lokal na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Rok budowy: 1980
LS-76460-0 | 2018-06-20 rozwiń opis
  • Rok budowy: 1980

Na sprzedaż w Piastowie blisko pętli autobusowej lokal handlowo-usługowy o pow. 76m2. W chwili obecnej znajduje się tam sklep spożywczy, który od...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
320 000 zł 85 m2 3 765 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-76009-0 | 2018-06-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Dom parterowy, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym o powierzchni 85 m2, na działce o powierzchni 636 m2 w Piastowie. Teren działki ogrodzony i...

kontakt zobacz ofertę