rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Piaseczno
99 000 zł 848 m2 117 zł/m2

Działka na sprzedaż Piaseczno

Piaseczno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83472-13 | 2024-03-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piaseczno (w Gminie Cegłów) jest niezwykle malowniczą wsią położoną pośród ogromnych kompleksów leśnych oraz rezerwatów przyrody. Jeśli szukasz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piaseczno
55 000 zł 848 m2 65 zł/m2

Działka na sprzedaż Piaseczno

Piaseczno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83471-13 | 2024-03-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kamionka
95 000 zł 1 151 m2 83 zł/m2

Działka na sprzedaż Kamionka

Kamionka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83469-13 | 2024-03-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz miejsca do wypoczynku - zapraszam do Kamionki w gminie Latowicz. Zapraszam do Gminy Latowicz - Kamionka piękne miejsce otoczone lasami...

kontakt zobacz ofertę