rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Zagórze
362 000 zł 1 448 m2 250 zł/m2

Działka na sprzedaż Zagórze

Zagórze, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83756-13 | 2024-08-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w Zagórzu. Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni niemal 1500 m, położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Zagórzu....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rynia
179 000 zł 2 810 m2 64 zł/m2

Działka na sprzedaż Rynia

Rynia, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83731-13 | 2024-08-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana - Rynia gmina Dobre ! Nieruchomość o powierzchni 2810 m2 składająca się z dwóch numerów ewidencyjnych, tworzących kształt...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piaseczno
66 000 zł 1 099 m2 60 zł/m2

Oferta doskonała dla rodziny

Piaseczno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83736-13 | 2024-08-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz miejsca do wypoczynku - zapraszam do Piaseczna w Gminie Cegłów Oferuję dużą i malowniczą działkę budowlaną ( wymiary 39 x 29) w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rynia
330 000 zł 120 m2 2 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Rynia

Rynia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-83730-13 | 2024-08-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Nieruchomość z potencjałem! Na sprzedaż dom rekreacyjny z działka 2060 m2 w urokliwej Ryni gmina Dobre. Nieruchomość usytuowana pod samym...

kontakt zobacz ofertę