rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Dobre
85 000 zł 705 m2 121 zł/m2

Działka na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84420-13 | 2025-09-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Nieduża działka budowlana w Dobrem. Mamy do zaoferowania nieruchomość położoną na obrzeżach Dobrego, niecały kilometr od centrum miejscowości....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Zagórze
310 000 zł 2 000 m2 155 zł/m2

Działka na sprzedaż Zagórze

Zagórze, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-62620-0 | 2018-03-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Duża działka budowlana z ogromnym potencjałem!!! Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową zlokalizowaną w gminie Halinów,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
61 204 zł 1 004 m2 61 zł/m2

Działka na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-62616-0 | 2018-03-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Doskonałe połączenie z Warszawą Oferuję działkę budowlaną w pierwszej linii zabudowy. W bliskim sąsiedztwie takie media jak: wodociąg,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Brzeziny
490 000 zł 3 100 m2 158 zł/m2

Działka na sprzedaż Brzeziny

Brzeziny, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-62632-0 | 2018-03-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Proponuję Wam dużą, ładnie zagospodarowaną działkę o powierzchni 3100 m2 w Brzezinach. Na nieruchomości znajduje się dom 115 m2, garaż oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rudnik
424 000 zł 186 m2 2 285 zł/m2

Dom na sprzedaż Rudnik

Rudnik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1986
D-62668-0 | 2018-03-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1986

Dom jednorodzinny w gminie Cegłów. Zapraszam Was do Rudnika, niewielkiej wioski oddalonej 1,5 km od centrum Cegłowa. Proponuję dom parterowy z...

kontakt zobacz ofertę