rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kruki
65 000 zł 2 500 m2 26 zł/m2

Działka na sprzedaż Kruki

Kruki, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-82553-13 | 2023-02-21 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka rolna na uboczu wsi Kruki. Oferujemy działkę rolną o powierzchni 2500 m2 w miejscowości Kruki, gmina Mrozy. Nieruchomość o wymiarach...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Dobre
85 000 zł 705 m2 121 zł/m2

Działka na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84420-13 | 2025-09-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Nieduża działka budowlana w Dobrem. Mamy do zaoferowania nieruchomość położoną na obrzeżach Dobrego, niecały kilometr od centrum miejscowości....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Ładzyń
970 000 zł 260 m2 5 243 zł/m2

Dom na sprzedaż Ładzyń

Ładzyń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-90079-12 | 2025-06-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY Ten dom to idealna propozycja dla rodzin szukających swobody, przestrzeni i nowoczesności. Nowa zabudowa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ładzyń
730 000 zł 190 m2 3 842 zł/m2

Dom na sprzedaż Ładzyń

Ładzyń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-90082-12 | 2025-06-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Mały domek na niedużej działce z ogromnym potencjałem. Bardzo zadbany w dobrym stanie technicznym. Idealne rozwiązanie dla rodziny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Jeruzal
98 000 zł 1 254 m2 78 zł/m2

Działka na sprzedaż Jeruzal

Jeruzal, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84199-13 | 2025-06-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna nieruchomość w Jeruzalu - numer działki 500/3. Duża działka o wymiarach 29 x 42 zapewni strefę komfortu. Położenie - na górce z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rudzienko
69 000 zł 1 150 m2 60 zł/m2

Działka na sprzedaż Rudzienko

Rudzienko, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84185-13 | 2025-06-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszamy do Gminy Dobre. Działka budowlana o przybliżonej powierzchni około 1150 m2 - w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość położona w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Gorzanka
118 750 zł 950 m2 125 zł/m2

Działka na sprzedaż Gorzanka

Gorzanka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84191-13 | 2025-05-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam do Gorzanki, gmina Dębe Wielkie. Działka o powierzchni 950 m2 i wymiarach 33 x 29,5 m, położona przy drodze prywatnej gruntowej, 100...

kontakt zobacz ofertę