rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Olesin
126 000 zł 2 130 m2 59 zł/m2

Działka na sprzedaż Olesin

Olesin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-1999-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej w Olesinie (gm. Dębe Wielkie) o powierzchni 2200m położona w cichej spokojnej okolicy....

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Cegłów
435 000 zł 115 m2 3 783 zł/m2

Nieruchomość blisko lasu

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-84449-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Zapraszamy do Cegłowa - Zielonej Gminy - sympatyczne miasteczko położone zaledwie 50 km od Warszawy. Oferujemy Państwu parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
680 000 zł 180 m2 3 778 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989
D-84510-13 | 2025-11-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989

Zamieszkaj wygodnie w rodzinnym klimatycznym domu blisko Warszawy. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę? -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rudnik
172 000 zł 40 m2 4 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Rudnik

Rudnik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1975
D-84492-13 | 2025-11-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1975

Szukasz miejsca do zamieszkania i wypoczynku - zapraszam Rudnik to urokliwa wieś położona pomiędzy Cegłowem a Mrozami. Budynek mieszkalny o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rysie
129 000 zł 875 m2 147 zł/m2

Działka na sprzedaż Rysie

Rysie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84471-13 | 2025-10-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Twój azyl blisko Warszawy. Oferujemy kompleks ustawnych działek o powierzchniach 800-900 m i regularnym kształcie prostokąta. Położone są w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Krzewina
235 000 zł 860 m2 273 zł/m2

Działka na sprzedaż Krzewina

Krzewina, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77903-13 | 2025-10-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Nieduża działka budowlana na przedmieściach Halinowa. Mamy do zaoferowania działkę w Krzewinie, położoną nieco ponad kilometr od Halinowa....

kontakt zobacz ofertę