rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 390 000 zł 157 m2 8 854 zł/m2

FUNKCJONALNY I NOWOCZESNY DOM

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-90873-12 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

FUNKCJONALNY I NOWOCZESNY DOM WILLA JULIA | SULEJÓWEK Szukasz komfortowego domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Poznaj...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Olesin
295 000 zł 92 m2 3 207 zł/m2

Dom na sprzedaż Olesin

Olesin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
D-81359-13 | 2021-09-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Działka budowlana z budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym. Proponuję Wam nieruchomość w gminie Dębe Wielkie, w miejscowości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wąsy
53 000 zł 1 010 m2 52 zł/m2

Działka na sprzedaż Wąsy

Wąsy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81349-13 | 2021-09-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w cichej okolicy. Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Wąsach, w gminie Kałuszyn....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wąsy
54 500 zł 1 039 m2 52 zł/m2

Działka na sprzedaż Wąsy

Wąsy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81348-13 | 2021-09-03 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Kształtna działka budowlana na granicy lasu w gminie Kałuszyn Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Wąsach, w gminie Kałuszyn....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kamionka
210 000 zł 5 244 m2 40 zł/m2

Dom na sprzedaż Kamionka

Kamionka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-81357-13 | 2021-09-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Siedlisko w malowniczej wsi Kamionka. Mamy w sprzedaży siedlisko w skład którego wchodzi budynek mieszkalny, około 80 m2, stodoła oraz budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wąsy
64 500 zł 1 241 m2 52 zł/m2

Działka na sprzedaż Wąsy

Wąsy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81347-13 | 2021-09-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Nieruchomość na zielonym osiedlu. Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Wąsach, w gminie Kałuszyn. Położenie przy asfaltowej...

kontakt zobacz ofertę