rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Sulejówek
1 390 000 zł 157 m2 8 854 zł/m2

FUNKCJONALNY I NOWOCZESNY DOM

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-90873-12 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

FUNKCJONALNY I NOWOCZESNY DOM WILLA JULIA | SULEJÓWEK Szukasz komfortowego domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Poznaj...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Grabina
599 000 zł 67 m2 8 941 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Grabina

Grabina, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1938
M-10100-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1938

Mieszkanie "z duszą", wysokie 2,9m, z balkonu piękny widok na osiedle przedwojennych domków jednorodzinnych z uroczymi ogródkami pełnymi starych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
790 000 zł 168 m2 4 702 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-6634-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Piękna i zielona okolica wśród lasów i łąk. Doskonała komunikacja z centrum Warszawy i innymi okolicami (Wałem Miedzeszyńskim, Trasą Łazienkowską,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kałuszyn
380 000 zł 56 m2 6 839 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kałuszyn

Kałuszyn, mazowieckie

  • Piętro: 2/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952
M-11072-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1952

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Woli w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Widna kuchnia, osobno łazienka i wc. Piętro 2 z 5. Cegła. Winda,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Gągolina
840 000 zł 260 m2 3 231 zł/m2

Dom na sprzedaż Gągolina

Gągolina, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-6636-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grabina
840 000 zł 260 m2 3 231 zł/m2

Dom na sprzedaż Grabina

Grabina, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-6635-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
790 000 zł 168 m2 4 702 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-6631-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

kontakt zobacz ofertę