rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Woźbin
102 000 zł 1 022 m2 100 zł/m2

Urocze miejsce - Woźbin

Woźbin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84297-13 | 2025-07-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj i wypoczywaj w Gminie Cegłów Woźbin - jest to miejsce wyjątkowe, cisza, spokój, w tym miejscu po prostu chce się zostać. Przy...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
1 650 000 zł 374 m2 4 412 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1991
D-4112-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1991

Do sprzedaży pół bliźniaka. Dom położony w spokojnej dzielnicy niedaleko Wilanowa. Dom doskonały dla siedziby firmy ponieważ mieści się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
380 000 zł 60 m2 6 287 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 11/20
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992
M-8581-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 11/20
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1992

Klimatyczne, przytulne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane w zacisznym zakątku zielonego Żoliborza. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Cisówka
415 000 zł 51 m2 8 138 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Cisówka

Cisówka, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956
M-8472-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956

Dwupokojowe mieszkanie o ekspozycji płd -zach oraz północ. Duża kuchnia z oknem balkonowym , łazienka, przedpokój. OknaPCV, kaloryfery po...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Cisówka
379 000 zł 32 m2 11 844 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Cisówka

Cisówka, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956
M-4946-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1956

Mieszkanie (32,3m2) położone w cichej okolicy. Urok Starego Miasta jest dodatkowym atutem . Dogodne połączenia komunikacyjne. Ze względu na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Żwirówka
4 000 zł 104 m2 39 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Żwirówka

Żwirówka, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1925
MW-8119-11 | 2011-10-12 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1925

Mieszkanie ciche na poddaszu w kamienicy na 4 piętrze. Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu. Wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia z wyspą...

kontakt zobacz ofertę