rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Gójszcz
75 600 zł 1 008 m2 75 zł/m2

Gójszcz - Małe Mazury

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84700-13 | 2026-04-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana tuż obok Rezerwatu " Przełomu Witówka" Miejsce - wyjątkowe (bezpośrednio po sąsiedzku rezerwat, super miejsce na spacery,...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Cegłów
152 000 zł 800 m2 190 zł/m2

Najnowsza oferta w Cegłowie

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84705-13 | 2026-04-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek
429 000 zł 65 m2 6 620 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976
M-71-11 | 2016-12-15 rozwiń opis
  • Piętro: 5/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976

Blok został ocieplony, posiada nową elewację, wymienione instalacje. W obrębie osiedla pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, basen, korty...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Dębe Wielkie
3 500 zł 86 m2 41 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
MW-9102-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

Osiedle zamknięte strzeżone, cicha i spokojna okolica w pięknej otulinie zieleni. W pobliżu pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, sklepy,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Osęczyzna
313 000 zł 39 m2 8 046 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Osęczyzna

Osęczyzna, mazowieckie

  • Piętro: 2/15
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1969
M-12036-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/15
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1969

2-pokojowe mieszkanie na osiedlu ,, Za Żelazną Bramą". Mieszkanie jest w dobrym stanie, wymaga odmalowania i wycyklinowania podłóg w pokojach....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Halinów
574 600 zł 83 m2 6 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-6536-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokoje , kuchnia w aneksie. Z salonu wyjście balkon (6m)), duża łazienka razem z wc. Budynek usytuowany w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Chrośla
490 000 zł 62 m2 7 870 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Chrośla

Chrośla, mazowieckie

  • Piętro: 2/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001
M-39-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/5
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001

Budynek z cegły wybudowany w 2001 roku. W pobliżu pętla autobusowa i tramwajowa. Niedaleko park, szkoła, przedszkole, sklepy, bank. Osiedle jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Siennica
350 000 zł 43 m2 8 102 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000
M-10053-11 | 2011-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000

DWUPOZIOMOWE - 43m2 +28 m2 zaadoptowane poddasze. Na dole dwa pokoje 16 i 10 m2, z każdego na górę prowadzą schody na antresole. Na górze oprócz...

kontakt zobacz ofertę