rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Stojadła
790 000 zł 220 m2 3 591 zł/m2

Dom na sprzedaż Stojadła

Stojadła, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001
D-77386-13 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001

Do sprzedaży budynek usługowo- produkcyjny z piętrem mieszkalnym w Stojadłach. Bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
280 000 zł 37 m2 7 650 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000
M-77392-12 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2000

MIESZKANIE DO WEJŚCIA BEZ NAKŁADÓW FINANSOWYCH. ATUTEM MIESZKANIA JEST DUŻY 10 METROWY BALKON . Pokój dzienny połączony z aneksem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stary Janków
599 000 zł 180 m2 3 328 zł/m2

Dom na sprzedaż Stary Janków

Stary Janków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-77396-7 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

DOM DO WŁASNEJ ARANŻACJI. Dom, w którym można zamieszkać i jednocześnie przeprowadzać aranżację wnętrz. Jest to bardzo dobra propozycja dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
799 000 zł 172 m2 4 645 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003
D-77402-7 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003

DOM Z PODWÓJNYM GARAŻEM Dom do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów. Zagospodarowana działka, basen z system filtrów, zieleń...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Marki
760 000 zł 138 m2 5 507 zł/m2

Dom na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-77395-7 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

SEGMENT W MARKACH W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI Segment skrajny z działką ok 370m2 oddalony od Centrum Handlowego M-1 - 2 km. Parter: salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Radzymin
530 000 zł 109 m2 4 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Radzymin

Radzymin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-77401-7 | 2018-07-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA I WYPOSAŻENIA. Segment z własnym ogródkiem położony w bardzo dobrej lokalizacji Radzymina. Bardzo dobre połączenie...

kontakt zobacz ofertę