rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Waliska
22 000 zł 638 m2 34 zł/m2

Działka na sprzedaż Waliska

Waliska, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-77486-13 | 2018-07-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka z pięknym widokiem!!! Idealna działka pod rekreację o powierzchni 638 położona w gminie Latowicz z widokiem na jeziorko Działka posiada...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
227 000 zł 46 m2 4 935 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-77543-7 | 2018-07-27 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE W SAM RAZ NA START. Szanowni Państwo, jeżeli szukacie mieszkania w doskonałym punkcie Wołomina gdzie do wszystkiego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
2 500 000 zł 250 m2 10 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-77479-13 | 2018-07-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

PRZESTRONNY DOM - ŚWIETNA LOKALIZACJA. ------------------------------------------------------------- Przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę