rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na wynajem Milanówek
2 600 zł 160 m2 16 zł/m2

Dom na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970
DW-77506-5 | 2018-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970

Do wynajęcia dom wolnostojący z garażem w Milanówku, po północnej stronie miasta. Na parterze: - pokój dzienny i sypialnia- z wyjściem na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
980 000 zł 230 m2 4 261 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-77633-12 | 2018-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Duży dom, położony na granicy Radości i Aleksandrowa w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Parter : składa się z kuchni połączonej z...

kontakt zobacz ofertę