rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Boryszew
415 000 zł 1 614 m2 257 zł/m2

Działka na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-85624-12 | 2021-06-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

NIEZWYKLE ATRAKCYJNA działka w BORYSZEWIE Niebo nocą, zawsze gwiaździste, poranki, zawsze z diamentową rosą. Piękna, BUDOWLANA działka o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Boryszew
1 500 000 zł 10 000 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-84804-12 | 2020-11-24 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

DZIAŁKI OBJĘTE MPZP Boryszew trzy działki o łącznej powierzchni około 1ha. Położone na terenie MN pod zabudowę jednorodzinną . Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Boryszew
599 000 zł 192 m2 3 120 zł/m2

Dom na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-84505-12 | 2020-09-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Dom idealny dla rodziny. 1/2 bliźniaka pow. całkowitej 192 m2, użytkowej 149 m2, działka o pow. 614 m2. Dom składa się z parteru oraz piętra...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Boryszew
599 000 zł 192 m2 3 120 zł/m2

Dom na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
D-84078-12 | 2020-09-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Dom w bardzo spokojnej, zielonej okolicy. Budynek 1/2 bliźniaka o pow. całkowitej 192 m2, użytkowej 149 m2, działka o pow. 614 m2. parter oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Boryszew
582 000 zł 100 m2 5 820 zł/m2

Dom na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-80899-12 | 2019-04-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

DOM DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH CISZY I SPOKOJU OD ZGIEŁKU DNIA CODZIENNEGO. ALTERNATYWA DLA MIESZKANIA. Dom do wejścia bez nakładów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Boryszew
289 386 zł 1 398 m2 207 zł/m2

Działka na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81281-12 | 2019-04-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Cisza, spokój - fantastyczne miejsce... BORYSZEW gm. WIĄZOWNA - malownicza lokalizacja. DOSKONAŁE miejsce na wyciszenia pośród pędzącej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Boryszew
364 941 zł 1 763 m2 207 zł/m2

Działka na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81280-12 | 2019-04-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

PIĘKNA działka w DOBREJ cenie - tylko 200 zł/m Działka położona w FANTASTYCZNYM miejscu... Miejscu pozwalającym nabrać sił, zrelaksować się,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Boryszew
352 600 zł 1 763 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Boryszew

Boryszew, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79896-12 | 2018-12-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Jeśli szukasz działki w spokojnej okolicy mamy coś dla Ciebie Piękna, budowlana działka w BORYSZEWIE - gm. Wiązowna. Wyjątkowa okolica, w...

kontakt zobacz ofertę