rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna
585 000 zł 52 m2 11 241 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Jabłonna

Jabłonna, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
M-118900-16 | 2026-04-23 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

PARTER Z DUŻĄ LOGGIĄ, DWA POKOJE, GARDEROBA Mieszkanie w Jabłonnie, na osiedlu Akademijna. W środku osiedla, z dużym parkingiem. Wygodnie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
370 000 zł 75 m2 4 956 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-25674-7 | 2013-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Lokal mieszkalny ( rynek pierwotny) , dwupoziomowy do wykończenia (z ogródkiem , z tarasem i z balkonem ) - możliwość własnej aranżacji. Do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
254 000 zł 43 m2 5 907 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003
M-25676-7 | 2013-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2003

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Ząbek wraz z ogródkiem. Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze z oddzielną widną kuchnią, balkonem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
195 000 zł 35 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2004
M-5152-15 | 2013-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 4/6
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2004

Atrakcyjne mieszkanie / kawalerka zlokalizowana w bloku z windą z 2004 r. Ekspozycja zachodnia, dobrze doświetlone. Mieszkanie urządzone w bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
655 000 zł 59 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-4448-15 | 2013-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 3/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Nowoczesne mieszkanie położone w samym centrum Ursynowa, w nowym bloku (rok budowy 2012). Urządzone ze smakiem, wykończone materiałami wysokiej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
308 900 zł 50 m2 6 190 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976
M-32952-11 | 2013-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 10/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976

Mieszkanie na Woli o powierzchni 49,9 m2 przy ulicy Księcia Janusza. Trzypokojowe (16m2, 10m2, 8m2) z widną kuchnią, łazienką i oddzielnym wc....

kontakt zobacz ofertę