rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na wynajem Warszawa Wawer
3 400 zł 61 m2 56 zł/m2

Apartament w Międzylesiu

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020
MW-90591-12 | 2025-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020

Mieszkanie w Międzylesiu cicha i spokojna okolica ,nieopodal tereny zielone. Lokal ma 61m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wawer
890 000 zł 52 m2 17 245 zł/m2

Lokalizacja w samym sercu Wawra

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
M-90566-12 | 2025-12-09 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

To wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie stanowi idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju, a jednocześnie oferuje doskonałą lokalizację w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
963 000 zł 81 m2 11 892 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
M-90585-12 | 2025-12-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Idealne miejsce na gabinety dentystyczne, medyczne lub biuro firmy! Otwock, ul. Pułaskiego | 2 wejścia | 2 łazienki | 2 balkony/ogródki |...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
888 241 zł 81 m2 10 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90584-12 | 2025-12-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Otwock, ul. Pułaskiego | 2 balkony | 2 łazienki | jasne i przestronne Prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną w kameralnym, 6-mieszkaniowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
581 145 zł 45 m2 12 900 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2025
M-90582-12 | 2025-12-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2025

Świetna oferta na siedzibę firmy idealne na biura, gabinety lub usługi! Otwock, ul. Pułaskiego mieszkanie z ogródkiem w kameralnym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
690 000 zł 59 m2 11 695 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999
M-90519-12 | 2025-12-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m, z balkonem 7,2 m oraz dużą piwnicą, położone na III piętrze w zadbanym budynku przy ul....

kontakt zobacz ofertę