rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
375 000 zł 44 m2 8 488 zł/m2

Zainwestuj w kamienicę

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930
M-86987-5 | 2025-03-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "Miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
197 000 zł 52 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
M-3856-14 | 2013-02-15 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Ładne mieszkanie wyremontowane, wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjną. Lokal usytułowany na trzecim piętrze cztero...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
340 000 zł 73 m2 4 658 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2010
M-22036-7 | 2013-02-15 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2010

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy - niemieszkalny o powierzchni 73,40m2. Lokal znajduje się na parterze w bloku w nowym budownictwie....

kontakt zobacz ofertę