rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
390 000 zł 31 m2 12 621 zł/m2

KAWALERKA Z LOGGIĄ I SUPER WIDOKIEM

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1986
M-118467-16 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1986

KAWALERKA Z OSOBNĄ, WIDNĄ KUCHNIĄ I DUŻĄ LOGGIĄ PIĘKNY WIDOK NA PANORAMĘ LEGIONOWA, Mieszkanie zadbane, po wymianie okien i instalacji c.o. i...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
199 000 zł 43 m2 4 585 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012
M-4076-14 | 2013-03-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012

Mieszkanie w nowym bloku w centrum jednego z osiedli Żyrardowa. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem na pierwszej kondygnacji nowoczesnego budynku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
189 350 zł 40 m2 4 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012
M-4069-14 | 2013-03-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
267 450 zł 56 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-4043-14 | 2013-03-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 635 zł 40 m2 4 550 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012
M-4068-14 | 2013-03-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2012

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
379 000 zł 63 m2 6 016 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005
M-2938-16 | 2013-03-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m2, z ogródkiem, znajdujące się na kameralnym osiedlu w okolicy Kampinosu. Dom z 2005 roku niski...

kontakt zobacz ofertę