rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
520 000 zł 84 m2 6 190 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009
M-15594-5 | 2013-03-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2009

Ładny apartament o pow. 84 m2 (pow. użytkowa 74,35 m2) usytuowany w nowej kamienicy w doskonałej lokalizacji Milanówka. Mieszkanie wykończone w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
360 000 zł 48 m2 7 464 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1964
M-26604-11 | 2013-03-13 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1964

Mieszkanie trzypokojowe na Woli przy ulicy Pustola o powierzchni 48,23 m2. - Pokój (16 M2) na podłodze parkiet, okna na zachód - Pokój ( 10,5...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
598 000 zł 60 m2 9 911 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000
M-21140-11 | 2013-03-13 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000

Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie na Woli przy ulicy Mrocznej o powierzchni 60,34 m2 + antresola 30 m2 co daje razem 90,34 m2. I pozom: - Pokój...

kontakt zobacz ofertę