rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na wynajem Grodzisk Mazowiecki
4 000 zł 63 m2 63 zł/m2

Ścisłe centrum !

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
MW-88941-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Nowowykończone mieszkanie trzypokojowe w centrum miasta z pełną infrastrukturą. Nowoczesny budynek z windą. Pierwsze piętro, mieszkanie narożne,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ochota
1 076 100 zł 119 m2 9 013 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ochota

Ochota, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 12/12
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013
M-3249-16 | 2013-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 12/12
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013

Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 119,4 m2 znajdujące się na 12 piętrze w bloku budowanym w 2013 roku. Lokal składa się z salonu (36,3 m2)...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
309 300 zł 43 m2 7 196 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3192-16 | 2013-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 4/5
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,98 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku budowanym w 2013 roku. Lokal składa się z salonu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
207 800 zł 25 m2 8 223 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/9
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013
M-3191-16 | 2013-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 6/9
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013

Ustawne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,27 m2 znajdujące się na 6 piętrze w bloku budowanym w 2013 roku. Lokal składa się z salonu...

kontakt zobacz ofertę