rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
465 000 zł 94 m2 4 947 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-81209-16 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

ROZKŁADOWE, PRZESTRZENNE Z POTENCJAŁEM. TYLKO 650m DO STACJI KOLEJKI MIEJSKIEJ LEGIONOWO-PIASKI. 4-pokojowe mieszkanie na nowym, cichym...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo
279 000 zł 64 m2 4 394 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Legionowo

Legionowo, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
M-24583-0 | 2018-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

ROZKŁADOWE, CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ CENTRUM LEGIONOWA Idealny rozkład pomieszczeń: - cztery osobne pokoje (16 m2, 10,6...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
340 000 zł 57 m2 5 965 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
M-11648-4 | 2013-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w 3 piętrowym budynku . Dwa duże , przestrzenne pokoje : 20 m2- z wyjściem na duży balkon, 12 m2-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
200 000 zł 26 m2 7 602 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1953
M-28074-11 | 2013-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1953

Mieszkanie na Woli o powierzchni 26,31 m2 przy ulicy Deotymy. Pokój z widną, oddzielną kuchnią, łazienka z WC i kabiną prysznicową. Ciepła,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
285 000 zł 37 m2 7 703 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998
M-14178-12 | 2013-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1998

Przytulne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w cichym i uroczym miejscu w Józefowie. Lokal składa się obecnie z widnej i oddzielnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
1 590 000 zł 114 m2 13 948 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 15/15
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
M-27763-11 | 2013-05-10 rozwiń opis
  • Piętro: 15/15
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Mieszkanie na Woli o powierzchni 114 m2 przy ulicy Okopowej. Cztery pokoje, kuchnia widna otwarta, łazienka z oknem, osobne WC. Do mieszkania...

kontakt zobacz ofertę