rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
960 000 zł 62 m2 15 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
M-86879-4 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszkowa, na kameralnym i zamkniętym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
285 000 zł 56 m2 5 097 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-3849-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,92 m2 znajdujące się na 4 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
230 000 zł 47 m2 4 882 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3995-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,11 m2 znajdujące się na 1 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
300 000 zł 59 m2 5 055 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-4000-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,35 m2 znajdujące się na 1 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
245 000 zł 47 m2 5 229 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3994-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,85 m2 znajdujące się na 1 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
235 000 zł 47 m2 5 020 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3993-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81 m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
235 000 zł 47 m2 4 955 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-3996-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
290 000 zł 58 m2 4 987 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-3998-16 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,15 m2 znajdujące się na 2 pietrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa...

kontakt zobacz ofertę