rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
530 000 zł 40 m2 13 250 zł/m2

Mieszkanie2-pokojowe.

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018
M-88905-5 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2018

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na cichym, zielonym osiedlu w Brwinowie. Powierzchnia 40 m2, na którą składa się: -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
339 000 zł 61 m2 5 597 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013
M-23754-7 | 2013-06-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2013

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na parterze w trzypiętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
360 746 zł 38 m2 9 377 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015
M-3881-16 | 2013-06-21 rozwiń opis
  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,47 m2 znajdujące się na szóstym pietrze w sześciopiętrowym bloku w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
360 476 zł 46 m2 7 903 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015
M-3876-16 | 2013-06-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61 m2 znajdujące się na drugim pietrze w sześciopiętrowym bloku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
345 367 zł 41 m2 8 413 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015
M-3866-16 | 2013-06-21 rozwiń opis
  • Piętro: 1/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,05 m2 znajdujące się na pierwszym pietrze w sześciopiętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
408 171 zł 44 m2 9 287 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015
M-3882-16 | 2013-06-21 rozwiń opis
  • Piętro: 6/6
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2015

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,95 m2 znajdujące się na szóstym pietrze w sześciopiętrowym bloku w...

kontakt zobacz ofertę