rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
745 000 zł 55 m2 13 660 zł/m2

Nowa inwestycja w Brwinowie !

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026
M-88940-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Piękne mieszkanie 3 pokojowe z strychem własnym 13,25m2 oraz balkonem 5,36m2 Możliwy zakup miejsca w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
231 853 zł 45 m2 5 150 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4381-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 45,02 m2 mieszczące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (21,45...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
204 800 zł 41 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4411-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 40,96 m2 mieszczące się na 1 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,97...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
213 250 zł 43 m2 5 000 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4368-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 42,65 m2 mieszczące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,17...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
267 264 zł 56 m2 4 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4420-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 55,68 m2 mieszczące się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,14...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
216 800 zł 43 m2 5 100 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4384-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 42,51 m2 mieszczące się na 4 pietrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,11...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
269 950 zł 56 m2 4 850 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4392-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 55,66 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,67...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
272 496 zł 57 m2 4 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4410-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 56,77 m2 mieszczące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (24,62...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
224 349 zł 44 m2 5 100 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-4389-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 43,99 m2 mieszczące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (23,7...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
303 830 zł 65 m2 4 650 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4414-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 65,34 m2 mieszczące się na parterze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (29,89...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
271 670 zł 57 m2 4 800 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4412-16 | 2013-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ustawne mieszkanie o powierzchni 56,60 m2 mieszczące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (22,3...

kontakt zobacz ofertę