rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
530 000 zł 39 m2 13 590 zł/m2

Przytulne mieszkanie w kamienicy.

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-90697-12 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , na pierwszym piętrze . Do wejścia bez nakładów finansowych , po remoncie. Pokój dzienny ,sypialnia...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Otwock
848 000 zł 65 m2 12 964 zł/m2

Garaż w cenie!

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-90666-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Ładne, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,41 m położone na kameralnym zamkniętym osiedlu w Otwocku, usytuowane na parterze 3...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Ząbki
300 000 zł 53 m2 5 629 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-24632-7 | 2013-09-11 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach o powierzchni 53,3 m2 funkcjonalne i rozkładowe. Stan techniczny i standard mieszkania wysoki....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Józefów
395 000 zł 70 m2 5 643 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998
M-14591-12 | 2013-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1998

JÓZEFÓW mieszkanie 70m2 na zamkniętym osiedlu w centrum. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i dużej loggi. Okna w salonie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
175 000 zł 48 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974
M-3983-14 | 2013-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1974

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 w Mszczonowie. Mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Z dużego pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
156 000 zł 37 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-4794-14 | 2013-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania mieszkanie własnościowe 36,20 m. kw. po remoncie; nowe panele podłogowe w pokojach, przedpokój i kuchnia-terakota. W łazience nowa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
145 000 zł 48 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-4744-14 | 2013-09-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Dwu pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 na 1 piętrze, na spokojnym, cichym osiedlu Teresina. Duża widna kuchnia, łazienka w trakcie remontu,...