rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Łomianki
335 000 zł 55 m2 6 124 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Łomianki

Łomianki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
M-21101-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Mieszkanie dla wielbicieli nietypowych przestrzeni - dwupoziomowe 92 m2 (po podłodze)! Piwnica 8,5 m2. Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ursus
580 000 zł 44 m2 13 182 zł/m2

Komfortowe 2 pokoje z basenem

Ursus, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001
M-86672-4 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Piętro: 6/7
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
320 000 zł 40 m2 7 907 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1959
M-30824-11 | 2013-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1959

Mieszkanie na Woli o powierzchni 40,47 m2 przy ulicy Batalionu Parasol. Dwa pokoje 17m2 i 9m2, widna kuchnia 6 m2, łazienka 4 m2, w przedpokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Ząbki
3 000 zł 85 m2 36 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Ząbki

Ząbki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005
MW-24649-7 | 2013-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Ząbkach o pow. ok. 85m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym. w skład mieszkanie wchodzi: - pokój 18,84m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
182 000 zł 30 m2 6 067 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1971
M-14052-4 | 2013-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1971

Przytulne mieszkanie typu ,, kawalerka'' o pow. 30 m2 - 1 widny , pokój z aneksem kuchennym , łazienka z wanną. Mieszkanie ma bradzo funkcjonalny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
290 000 zł 54 m2 5 331 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007
M-14547-4 | 2013-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007

Ładne 2 pokojowe mieszkanie ( możliwość wydzielenia dodatkowego 3 -go pokoju ). Widna , przestronna, zabudowana kuchnia. Mieszkanie bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
374 000 zł 74 m2 5 055 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011
M-24648-7 | 2013-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2011

Do zaoferowania mam dla Państwa lokal mieszkalny znajdujący się na parterze w budynku cztero-lokalowym o powierzchni ok. 73,5mm2, na który...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
229 000 zł 29 m2 7 897 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1936
M-30535-11 | 2013-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1936

Kawalerka w dobrym punkcie komunikacyjnym oraz rekreacyjnym. Najbliższe okolice bogate w infrastrukturę. Ośrodek sporu i rekreacji, sklepy,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
431 000 zł 78 m2 5 504 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
M-23863-7 | 2013-09-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

CAŁOSĆ WYNAGRODZENIA BIURA POKRYWA SPRZEDAJACY IIIIII MIESZKANIA SPRZEDAJE FIRMA IIII KUPUJACY NIE PŁACI PCC IIIIII Do...

kontakt zobacz ofertę