rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na wynajem Piastów
3 000 zł 39 m2 77 zł/m2

Wynajem Piastów 39 m² | 2 pokoje

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
MW-86740-4 | 2026-03-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania | Świetna lokalizacja | 39 m Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 65 m2 4 893 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4580-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Zaprojektowana inwestycja jest atrakcyjnym osiedlem o tradycyjnej, eleganckiej i przyjaznej architekturze a lokalizacja na granicy miast Zielonka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 62 m2 5 094 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4576-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
245 000 zł 61 m2 3 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4587-16 | 2013-09-24 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 62 m2 5 094 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4584-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 65 m2 4 893 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4582-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 65 m2 4 892 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4579-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 62 m2 5 094 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4586-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 63 m2 5 086 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4583-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
318 000 zł 65 m2 4 886 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-4589-16 | 2017-07-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę