rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
853 000 zł 97 m2 8 794 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
M-90329-12 | 2025-08-30 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnym osiedlu w centrum Otwocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w nowej,...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na wynajem Grodzisk Mazowiecki
4 000 zł 63 m2 63 zł/m2

Ścisłe centrum !

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
MW-88941-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Nowowykończone mieszkanie trzypokojowe w centrum miasta z pełną infrastrukturą. Nowoczesny budynek z windą. Pierwsze piętro, mieszkanie narożne,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka
262 000 zł 64 m2 4 105 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Kobyłka

Kobyłka, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013
M-24813-7 | 2013-09-25 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2013

Mieszkanie 3 pokojowe (63,79m2), bezczynszowe na nowoczesnym , komfortowym osiedlu zamkniętym o. Lokal dysponuje indywidualnym wejściem oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
230 000 zł 53 m2 4 340 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2004
M-24781-7 | 2013-09-25 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2004

IIIIIIIIIIIIIII WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY IIIIIIIIIIIIIIIIIII Do zaoferowania przestronne mieszkanie usytuowane na 2 a...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
269 000 zł 60 m2 4 487 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-24800-7 | 2013-09-25 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

Ofertę stanowi mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 59,95m2 znajdujące się w Markach. Nieruchomość usytuowane będzie na piętrze drugim w budynku...

kontakt zobacz ofertę