rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Otwock
695 000 zł 50 m2 13 990 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-90667-12 | 2026-01-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,21 m, położone na ładnym, starannie zagospodarowanym osiedlu "Park Hallera" w Otwocku....

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
980 000 zł 104 m2 9 423 zł/m2

Milanówe- 4 pokoje z ogrodem.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965
M-88857-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
380 000 zł 54 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006
M-4839-15 | 2013-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2006

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na strzeżonym osiedlu zamkniętym w Konstancinie. Na powierzchnię mieszkania składa się:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
437 000 zł 58 m2 7 578 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976
M-31799-11 | 2013-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 0/10
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1976

Mieszkanie na Woli o powierzchni 77,67 m2 przy ul. Kasprzaka. Czteropokojowe z widną kuchnią, łazienką osobnym WC i przedpokojem. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola
320 000 zł 44 m2 7 321 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Wola

Wola, Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1965
M-32037-11 | 2013-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1965

Mieszkanie na Woli o powierzchni 43,71 m2 przy ulicy Anielewicza. Trzypokojowe, z widną kuchnią, łazienką z WC i przedpokojem. Pokoje ustawne. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
1 100 000 zł 100 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
M-4882-15 | 2013-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Piękne mieszkanie a właściwie apartament na kameralnym, zadbanym osiedlu, o wysokim standardzie wykończenia, usytuowany na drugim i tym samym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
1 170 000 zł 136 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
M-4833-15 | 2013-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

Przestronny apartement na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu na Natolinie. Osiedle pięciu budynków kilkurodzinnych gwarantujących ciszę,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
530 000 zł 90 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 4/8
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
M-4841-15 | 2013-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/8
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Przestronny, komfortowy, słoneczny lokal mieszkalny w budynku mieszkalnym o powierzchni 90m2. Lokal składa się z salonu 25m2, z aneksem kuchennym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
225 000 zł 36 m2 6 250 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-14807-4 | 2013-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Mieszkanie w niskiej zabudowie o powierzchni 36m2 w Piastowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w trzy piętrowym budynku. Do mieszkania...

kontakt zobacz ofertę