rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Piastów
995 000 zł 60 m2 16 723 zł/m2

Apartament 2-pokojowy w Centrum Piastowa

Piastów, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021
M-86936-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2021

Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą. Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 22 m2 13 628 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
120 000 zł 38 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1972
M-5111-14 | 2013-12-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1972

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Rawka. Mieszkanie w bloku z cegly na pierwszym piętrze. Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
328 000 zł 70 m2 4 654 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-25684-7 | 2013-12-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

MIESZKANIE w Markach blisko lasu, zieleni, na zamknietym osiedlu. Idealne miejsce dla mieszkańców ceniących spokój i bezpieczeństwo. Pełny stan...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
379 000 zł 86 m2 4 400 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-25557-7 | 2013-12-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

APARTAMANTOWIEC w Markach blisko lasu, zieleni, na zamknietym osiedlu. Idealne miejsce dla mieszkańców ceniących spokój i bezpieczeństwo. Pełny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
418 000 zł 97 m2 4 304 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
M-25682-7 | 2013-12-11 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Marki
296 000 zł 62 m2 4 810 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Marki

Marki, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014
M-25683-7 | 2013-12-11 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
195 000 zł 63 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-5148-14 | 2013-12-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Mieszkanie o pow. 63m2, widne, przestronne, bardzo zadbane, z balkonem, wyłożonym terakotą. Mieszkanie parterowe, szczytowe, z dodatkowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż
130 000 zł 32 m2 0 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-5142-14 | 2013-12-10 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Do sprzedania mieszkanie w bloku z cegły z 2002 roku. Mieszkanie przestronne ładnie umeblowane, składajace się z jednego dużego pokoju o...

kontakt zobacz ofertę